postheadericon Sylwester Kraków

Zapewne niejednokrotnie zastanawialiście  się, gdzie spędzić szaloną noc sylwestrową. Nie ma bowiem nic gorszego niż nieudany Sylwester. Kraków – to miasto, w którym taka sytuacja  raczej nam nie grozi i każdy, nawet najbardziej wybredny imprezowicz, znajdzie coś dla siebie. Pomysłów na spędzenie Sylwestra w Krakowie jest mnóstwo. Wszystko zależy od naszych osobistych upodobań i preferencji.

Wśród najbardziej popularnych krakowskich atrakcji sylwestrowych należałoby wymienić oczywiście Sylwester na Rynku Głównym w Krakowie. Koncertują tam najbardziej znane zespoły i wokaliści z Polski i z zagranicy. O północy natomiast można obejrzeć widowiskowy pokaz sztucznych ogni. To wszystko zaś zupełnie za darmo.

Jeśli zależy nam na magicznym klimacie to Sylwester na Kazimierzu będzie bardzo dobrym wyborem. Na niezapomniane imprezy i bale zaprasza nas tam mnóstwo restauracji i lokali.Są to świetne miejsca na spędzenie tej niezapomnianej nocy.

Dla tych, którzy chcieliby pobawić się przy nowoczesnej muzyce z przyjaciółmi czy znajomymi, dobrym rozwiązaniem jest Sylwester w pubie bądź klubie. Taka forma witania Nowego Roku staje się coraz bardziej popularna. Z roku na rok powiększa się grono osób, dla których pobyt w klimatycznym lokalu to sposób na fajnego i nietypowego Sylwestra.

Bal sylwestrowy w ekskluzywnej restauracji czy hotelu to propozycja dla osób szukających eleganckiej oprawy imprezy i wykwintnych dań. Oczywiście należy się liczyć z tym, że taki Sylwester to nie lada wydatek.

Zupełnie nietypową i wciąż mało znaną formą na spędzenie nocy sylwestrowej są imprezy sportowe. Sylwester z Nordic Walking to niezapomniane przeżycie, mnóstwo wrażeń i…ogromna porcja zdrowia. W Krakowie nie organizuje się wprawdzie jeszcze specjalnych marszów sylwestrowych w nocy ale czemu by nie pobiec na własną rękę. Poza tym 31 grudnia w samo południe z płyty Rynku Głównego startuje Krakowski Bieg Sylwestrowy, w którym mogą wystąpić również biegacze z kijkami.

Oczywiście te propozycje nie wyczerpują wszystkich możliwości. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce frazę Sylwester Kraków i wśród wyników znaleźć odpowiadającą nam propozycję. Jedno jest pewne: w tym mieście atrakcji nie zabraknie.